2 lata gwarancji

Szybka dostawa wielu przedmiotów

Zakupy online lub w salonie

Dywan Blanche Pure Magic Home, Carpet Decor

999,00 1 699,00 

SKU: ND_NTFEXT Kategorie: ,

Opis

Carpet Decor Magic Home to wyjątkowe, dekoracyjne dywany, które wyróżnia nowoczesny design oraz bogate wzornictwo. Każdy dywan cechuje się estetyką i wysoką jakością. Świetnie komponują się wśród współczesnych trendów wnętrzarskich, jak i stanowią niezwykłe gustowne dopełnienie modernistycznych i tradycyjnych wnętrz. Dzięki różnorodnym wzorom możemy dopasować dywan do niemalże każdego pomieszczenia.

Dywany przedstawione na zdjęciach są materiałem poglądowym i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W rzeczywistości kolory i struktura dywanów mogą się różnić. Dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY DYWANÓW MAGIC HOME 

Technologia łatwego czyszczenia

Dzięki zaawansowanej technologii ochrony Magic Home wszelkie plamy łatwo poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania ich unikalnej struktury materiału. Dodatkowo, technologia ta, utrudnia wchłanianie rozlanych substancji, pozostawiając krople na powierzchni materiału.

Antypoślizgowy podkład

Przesuwanie się dywanu może być niebezpieczne zwłaszcza w przypadku małych dzieci oraz osób starszych. Dywany Carpet Decor posiadają specjalną powłokę, która znacznie zmniejsza ryzyko poślizgu. Zaleta ta jest również pomocna w trakcie odkurzania.

Odporność na światło

Innowacyjny sposób produkcji, sprawił, że dywany Carpet Decor zachowują swoje kolory i przez wiele lat wyglądają jak nowe.

Wolne od alergii

Odpowiednia technologia produkcji oraz rodzaj przędzy, nie gormadzą szkodliwych roztoczy kurzu i tym samym niwelują ryzyko alergii, co jest szczególnie istotne dla dzieci i niemowląt.

Możliwość prania w pralce

W niskiej temperaturze do 30o. 

Przyjazne środowisku 

Wszystkie substancje chemiczne w podkładzie antypoślizgowym są przyjazne środowisku oraz zdrowiu człowieka.

PONADTO DYWANY CARPET DECOR:

-Są miękkie i przyjemne w dotyku. Dają poczucie komfortu dla Twoich stóp
-Stanowią ciekawy i oryginalny element dekoracyjny w Twoim wnętrzu.

Gramatura: 1000g/m2 +/- 5%
Skład: 57% PES, 43% CO
Wykończenie dywanu: Antypoślizgowy podkład
Rodzaj produkcji: Tkany na krosnach

Termin realizacji: 2tyg

Informacje dodatkowe

Waga 35 kg
Wymiary

160×230, 200×300